Regulamin

1. Recepcja jest czynna w godzinach 12:00-21:00.

2. Doba pokojowa zaczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 11:00 następnego dnia.

Możliwe jest wcześniejsze zakwaterowanie po uprzednim kontakcie z recepcją.

Zameldowanie po godzinie 21:00 podlega dodatkowej opłacie w wysokości 50 PLN.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Kujawska ROOMS o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobic, możesz wpisac treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.

Sprzątanie obiektu w godzinach 12:00-15:00.

3. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00-6:00.

4. Kujawska Rooms jest obiektem monitorowanym całodobowo.

5. W chwili przyjazdu Goście zobowiązani są do okazania recepcjoniście ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz uiszczenia opłaty za nocleg, jeśli nie został on opłacony przelewem przy rezerwacji. 

6. Opłata za pobyt pobierana jest w całości w dniu przyjazdu lub przelewem podczas rezerwacji.  Cena za nocleg jest umowna, regulowana dostępnością miejsc w Kujawska Rooms. Aktualne ceny są dostępne w zakładce POKOJE. Kujawska Rooms zastrzega sobie prawno zmian cen na czas wydarzeń kulturalnych i sportowych w Lublinie.

7. Kujawska Rooms może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył Regulamin albo też w inny sposób zakłócił funkcjonowanie pokojów gościnnych.

8. Kujawska Rooms zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Gościa, który jest pod wpływem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych. 

9. Kujawska Rooms zastrzega sobie prawo do wezwania odpowiednich służb prewencyjnych w sytuacjach szczególnych, takich jak: agresja uczestników grupy w stosunku do recepcjonisty lub innych Gości, zażywanie środków psychoaktywnych, zakłócanie ciszy nocnej, wyrzucanie śmieci lub innych przedmiotów przez okna na ulice lub w otoczeniu Kujawska Rooms. 

10. Każda osoba zakłócająca spokój lub bezpieczeństwo zostanie niezwłocznie wyproszona z Kujawska Rooms bez możliwości zwrotu pobranej opłaty za pobyt. 

11. W celu przedłużenia pobytu należy zgłosić się do pracownika recepcji najpóźniej do godziny 11:00.

12. Przed opuszczeniem Kujawska Rooms, Goście proszeni są o pozostawienie kluczy w drzwiach. 

13. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz przebywania osób niezameldowanych. Goście osób zameldowanych mogą przebywać na terenie Kujawska Rooms wyłącznie za wiedzą i zgodą pracownika recepcji, nie dłużej jednak, niż do godziny 22:00.

14. Obowiązkiem Gościa jest utrzymywanie porządku zarówno w pokojach, jak i w częściach wspólnych Kujawska Rooms. 

15. Akceptujemy pobyt zwierząt w Kujawska Rooms, ale jedynie w przypadku rezerwacji pokoju prywatnego, za wcześniejszą zgodą recepcji. 

16. W przypadku uszkodzenia wyposażenia Kujawska Rooms, koszty naprawy sprzętu ponoszą Goście odpowiedzialni za zniszczenia. 

17. Gość zachowujący się niewłaściwie ponosi pełną odpowiedzialność finansową za interwencję służb zewnętrznych.

18. Kujawska Rooms przechowuje rzeczy pozostawione przez Gości przez okres 30 dni. Po upływie tego czasu, rzeczy zostaną przekazane do Biura Rzeczy Znalezionych lub zutylizowane na koszt ich właściciela. 

19. Palenie w budynku jest surowo zabronione - kara wynosi 100 zł. Palenie dozwolone jest na zewnątrz budynku, w wyznaczonych do tego miejscach.

20. Goście zobowiązani są do postępowania zgodnie z instrukcjami przeciwpożarowymi, jak i ogólnymi zasadami bezpieczeństwa.  

21. Goście proszeni są o niezwłoczne zgłaszanie wszelkich usterek pracownikom recepcji. 

22. Kujawska Rooms nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w pokojach, części wspólnej oraz przechowalni bagażu (pkt 18). 

23. Opłaty dodatkowe pobiera się za wypożyczenie ręcznika oraz pranie. 

24. Darmowe anulowanie rezerwacji jest możliwe najpóźniej na 24 godziny przed datą przybycia do Kujawska Rooms, wyłącznie drogą mailową lub w przypadku rezerwacji już realizowanej, w dniu poprzedzającym wyjazd, nie później niż do godziny 10:00. Rezygnacja z rezerwacji dokonana po tych terminach wiąże się z koniecznością opłacenia dodatkowo 1 dnia pobytu w Kujawska Rooms. 

25. W przypadku nie stawienia się w dniu rezerwacji i nieuprzedzenia o tym fakcie zgodnie z pkt 24 przez osobę, która tej rezerwacji dokonała, Kujawska Rooms zastrzega sobie prawo do pobrania opłaty za pierwszą dobę. W takim przypadku, Kujawska Rooms obciąży opłatą kartę kredytową Gościa i anuluje rezerwację na pozostałe noce. 

26. Wszystkie płatności za pobyt grupy (powyżej 5 osób) muszą być dokonane w dniu przyjazdu lub przelewem przed zameldowaniem grupy. 

27. Organizator pobytu grupowego (powyżej 5 osób) zobowiązany jest do wypełnienia listy uczestników i przekazania jej do recepcji. 

28. Za zniszczenia dokonane przez uczestników pobytu grupowego odpowiada jej opiekun/organizator. Opiekunowie mają obowiązek powiadamiania recepcji o zniszczeniach dokonanych przez uczestników grupy. W przypadku braku takiej informacji, Kujawska Rooms zastrzega sobie prawo do wystawienia faktury za zniszczenia na organizatora/opiekuna grupy, z 7-dniowym terminem płatności. 

29. Kujawska Rooms pobiera opłatę w wysokości 50% kosztu za każdą noc brakującego uczestnika pobytu grupowego, jeśli organizator e-mailowo, na co najmniej 5 dni przed datą pobytu nie poinformuje pracowników Kujawska Rooms o zaktualizowanej, ostatecznej liczbie uczestników. 

30. Z chwilą zameldowania Gość Kujawska Rooms przyjmuje do wiadomości i akceptuje niniejszy regulamin.